Aktualności

Rodzaje batów kuchennych i różnice między nimi

Jednym z istotnych elementów kuchni jest blat. W końcu to na nim będziemy wykonywać większość prac i to on będzie najbardziej narażony na uszkodzenie czy zaplamienie. Zatem jaki blat wybrać, żeby się pięknie prezentował, a jednocześnie był trwały i „bezobsługowy”. Poniżej opisujemy najbardziej popularne materiały blatowe wraz z ich zaletami i wadami.

Szafka narożna i jej praktyczne wykorzystanie

Kilka słów o jednym z najbardziej niewdzięcznych miejsc w kuchni, czyli o szafce narożnej. W opcji z półkami jest ona mało praktyczna ze względu na trudny dostęp. W głębi takiej szafki najlepiej trzymać rzeczy, z których nie będziemy musieli zbyt często korzystać. W przeciwnym wypadku musimy się liczyć z częstym wyjmowaniem wszystkiego co mamy ustawione bezpośrednio za frontem.

Czynniki wpływające na cenę mebli na wymiar

Porównując oferty różnych firm należy mieć świadomość z czego mogą wynikać różnice w wycenach, zwłaszcza jeśli chodzi o ofertę mebli na wymiar oraz mebli gotowych.

Proces zamawiania mebli na wymiar

Częstym pytaniem ze strony klientów jest – „Jak wygląda procedura zamówienia mebli na wymiar w firmie Gust Meble?”. W związku z tym postanowiliśmy w kilku krótkich punktach wyjaśnić cały proces zaczynając od pomysłu, a na montażu mebli kończąc.